XRCGB25M000F3A00R0 אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
Murata Electronics
קיים במלאי: 8,579
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
Murata Electronics
קיים במלאי: 2,545
גיליון נתונים
KYOCERA AVX
KYOCERA AVX
25 MHz ±35ppm גבישים 6pF 100 Ohms ‎4-SMD, ללא מוליכים
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.