XRCGB25M000FFS1JR0
מק"ט מוצר של DigiKey
490-XRCGB25M000FFS1JR0TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
490-XRCGB25M000FFS1JR0CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
490-XRCGB25M000FFS1JR0DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
XRCGB25M000FFS1JR0
תיאור
CRYSTAL 25.0MHZ SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 17
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
25 MHz ±8ppm גבישים 9pF 70 Ohms ‎4-SMD, ללא מוליכים
קטגוריה
ESR (התנגדות טורית שקולה)
70 Ohms
בסיסי
סדרה
טמפרטורת פעולה
-30°C ~ 85°C
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
סטטוס החלק
פעיל
תדר
25 MHz
יציבות התדר
±12ppm
גובה - מקובע (מרבי)
0.028‏ אינץ' (0.70‏ מ"מ)
אפיצות תדר
±8ppm
מספר מוצר בסיס
קיבוליות עומס
9pF