XRCGB26M000F1S1AR0 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
Murata Electronics
קיים במלאי: 1,112
גיליון נתונים
26 MHz ±10ppm גבישים 6pF 60 Ohms ‎4-SMD, ללא מוליכים
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
XRCGB Series
XRCGB26M000F1S1AR0
מק"ט מוצר של DigiKey
490-XRCGB26M000F1S1AR0TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
XRCGB26M000F1S1AR0
תיאור
2.0X1.6MM 26.0MHZ CRYSTAL UNIT +
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 17
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
XRCGB26M000F1S1AR0 דגמים
קטגוריה
ESR (התנגדות טורית שקולה)
60 Ohms
יצרן
אופן פעולה
בסיסי
סדרה
טמפרטורת פעולה
-30°C ~ 85°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סטטוס החלק
פעיל
מארז‏ / תיבה
סוג
גבישMHz
מארז ההתקן של הספק
SMD‏-4‏ (1.6‏x‏2‏)
תדר
26 MHz
גודל / מידה
אורך 0.079‏ אינץ' x‏ רוחב 0.063‏ אינץ' (2.00 מ"מ x‏ 1.60‏ מ"מ)
יציבות התדר
±10ppm
גובה - מקובע (מרבי)
0.028‏ אינץ' (0.70‏ מ"מ)
אפיצות תדר
±10ppm
מספר מוצר בסיס
קיבוליות עומס
6pF