XRCGB32M000F2P01R0
מק"ט מוצר של DigiKey
490-18340-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
490-18340-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
490-18340-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
XRCGB32M000F2P01R0
תיאור
CRYSTAL 32.0000MHZ 8PF SMD
תיאור מפורט
32 MHz ±20ppm גבישים 8pF 100 Ohms ‎4-SMD, ללא מוליכים
מודלים EDA/CAD
XRCGB32M000F2P01R0 דגמים
קטגוריה
ESR (התנגדות טורית שקולה)
100 Ohms
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-30°C ~ 85°C
תדר
32 MHz
יציבות התדר
±20ppm
אפיצות תדר
±20ppm
קיבוליות עומס
8pF