CS09166-32M
מק"ט מוצר של DigiKey
644-CS09166-32MTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
644-CS09166-32MCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
644-CS09166-32MDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CS09166-32M
תיאור
CRYSTAL 32.0000MHZ 8PF SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
32 MHz גבישים 8pF 100 Ohms ‎4-SMD, ללא מוליכים
קטגוריה
ESR (התנגדות טורית שקולה)
100 Ohms
יצרן
אופן פעולה
בסיסי
סדרה
טמפרטורת פעולה
-30°C ~ 85°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סטטוס החלק
פעיל
מארז‏ / תיבה
סוג
גבישMHz
מארז ההתקן של הספק
SMD‏-4‏ (1.2‏x‏1.6‏)
תדר
32 MHz
גודל / מידה
אורך 0.063‏ אינץ' x‏ רוחב 0.047‏ אינץ' (1.60 מ"מ x‏ 1.20‏ מ"מ)
קיבוליות עומס
8pF