LSMGA160808T470RG
מק"ט מוצר של DigiKey
587-LSMGA160808T470RGTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
587-LSMGA160808T470RGCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
587-LSMGA160808T470RGDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
LSMGA160808T470RG
תיאור
FERRITE BEAD 47 OHM 0603 1LN
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 8
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
47 Ohms @ 100 MHz 1 קו כוח מסננים ושבבים מסוג Ferrite Beads 0603 (1608 מטרי) 3.5A 20mOhm
מודלים EDA/CAD
LSMGA160808T470RG דגמים
קטגוריה
דירוג זרם (מקס')
3.5A
התנגדות DC ‏(DCR) (מקס')
20mOhm
סדרה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
מארז‏ / תיבה
0603 (1608 מטרי)
גובה (מקס')
0.035‏ אינץ' (0.90‏ מ"מ)
גודל / מידה
אורך 0.063‏ אינץ' x‏ רוחב 0.031‏ אינץ' (1.60 מ"מ x‏ 0.80‏ מ"מ)
עכבה @ תדר
47 Ohms @ 100 MHz