NSC5083D-22.5792M
מק"ט מוצר של DigiKey
644-NSC5083D-22.5792MTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
644-NSC5083D-22.5792MCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
644-NSC5083D-22.5792MDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
NSC5083D-22.5792M
תיאור
XTAL OSC XO 22.5792MHZ CMOS SMD
תיאור מפורט
22.5792 MHz XO (סטנדרטי) CMOS מתנד 3.3V מצב המתנה (הדממה) ‎4-SMD, ללא מוליכים
קטגוריה
מתח - הספקה
3.3V
יצרן
יציבות התדר
±50ppm
סדרה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
זרם - הספקה (מקס')
5mA