NSC5083D-45.158M
מק"ט מוצר של DigiKey
644-NSC5083D-45.158MTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
644-NSC5083D-45.158MCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
644-NSC5083D-45.158MDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
NSC5083D-45.158M
תיאור
OSC XO 22.45.158MHZ CMOS 3.3V SM
תיאור מפורט
45.158 MHz XO (סטנדרטי) CMOS מתנד 3.3V מצב המתנה (הדממה) ‎4-SMD, ללא מוליכים
קטגוריה
מתח - הספקה
3.3V
יצרן
יציבות התדר
±50ppm
סדרה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
זרם - הספקה (מקס')
15mA