NT2520SA-26.000000MHZ-A1 | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | XTAL OSC TCXO 26.0000MHZ SNWV |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 26 MHz TCXO מתנד גביש מקוזז השפעת טמפרטורה גל סינוסי קטום מתנד 2.4V 4-SMD, ללא מוליכים |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
קטגוריה | מתח - הספקה 2.4V |
יצרן | יציבות התדר ±2.5ppm |
סדרה | טמפרטורת פעולה -30°C ~ 75°C |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | זרם - הספקה (מקס') 1.1mA |