STD-CTZ-1-38.4M
מק"ט מוצר של DigiKey
644-STDCTZ-1-38.4MTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
644-STDCTZ-1-38.4MCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
644-STDCTZ-1-38.4MDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
STD-CTZ-1-38.4M
תיאור
CRYSTAL 38.4MHZ 7PF WTHRM SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 15
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
38.4 MHz ±10ppm גבישים 7pF 60 Ohms ‎4-SMD, ללא מוליכים
קטגוריה
קיבוליות עומס
7pF
יצרן
ESR (התנגדות טורית שקולה)
60 Ohms
סדרה
אופן פעולה
בסיסי
טמפרטורת פעולה
-30°C ~ 85°C
הרכבה משטחית
סוג
גבישMHz
מארז‏ / תיבה
תדר
38.4 MHz
מארז ההתקן של הספק
SMD‏-4‏ (1.6‏x‏2‏)
יציבות התדר
±12ppm
גודל / מידה
אורך 0.079‏ אינץ' x‏ רוחב 0.063‏ אינץ' (2.00 מ"מ x‏ 1.60‏ מ"מ)
אפיצות תדר
±10ppm