STDCSW2-30M
מק"ט מוצר של DigiKey
644-STDCSW2-30MTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
644-STDCSW2-30MCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
644-STDCSW2-30MDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
STDCSW2-30M
תיאור
CRYSTAL 30.0000MHZ 10PF SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
30 MHz ±10ppm גבישים 10pF 50 Ohms ‎4-SMD, ללא מוליכים
קטגוריה
קיבוליות עומס
10pF
יצרן
ESR (התנגדות טורית שקולה)
50 Ohms
סדרה
אופן פעולה
בסיסי
טמפרטורת פעולה
-10°C ~ 60°C
הרכבה משטחית
סוג
גבישMHz
מארז‏ / תיבה
תדר
30 MHz
מארז ההתקן של הספק
SMD‏-4‏ (2‏x‏2.5‏)
יציבות התדר
±10ppm
גודל / מידה
אורך 0.098‏ אינץ' x‏ רוחב 0.079‏ אינץ' (2.50 מ"מ x‏ 2.00‏ מ"מ)
אפיצות תדר
±10ppm