1PS76SB10,135 | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | DIODE SCHOTTKY 30V 200MA SOD323 |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 99 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | דיודות 30 V 200mA הרכבה משטחית SOD-323 |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | 1PS76SB10,135 דגמים |
קטגוריה | מהירות אות חלש עד זרם Io 200mA, כל מהירות |
יצרן | זרם - דלף הפוך @ Vr 2 µA @ 25 V |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | קיבוליות @ Vr, F 10pF ב-1V, 1MHz |
סטטוס החלק פעיל | סוג ההרכבה |
טכנולוגיה | מארז / תיבה |
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס') 30 V | מארז ההתקן של הספק SOD-323 |
זרם - מיושר, ממוצע (Io) 200mA | טמפרטורת פעולה - צומת 125°C (מקס') |
מתח - קדמי (Vf) (מקס') @ If 800 mV @ 100 mA | מספר מוצר בסיס |