1PS79SB10,115 | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | DIODE SCHOTTKY 30V 200MA SOD523 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | דיודות 30 V 200mA הרכבה משטחית SOD-523 |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | 1PS79SB10,115 דגמים |
קטגוריה | זרם - דלף הפוך @ Vr 2 µA @ 25 V |
יצרן | קיבוליות @ Vr, F 10pF ב-1V, 1MHz |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | דירוג לרכב |
סטטוס החלק ההפצה הופסקה אצל DigiKey | הרשאה AEC-Q101 |
טכנולוגיה | סוג ההרכבה |
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס') 30 V | מארז / תיבה |
זרם - מיושר, ממוצע (Io) 200mA | מארז ההתקן של הספק SOD-523 |
מתח - קדמי (Vf) (מקס') @ If 800 mV @ 100 mA | טמפרטורת פעולה - צומת 125°C (מקס') |
מהירות אות חלש עד זרם Io 200mA, כל מהירות | מספר מוצר בסיס |