BUK9M16-100LX
מק"ט מוצר של DigiKey
1727-BUK9M16-100LXTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
1727-BUK9M16-100LXCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
1727-BUK9M16-100LXDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BUK9M16-100LX
תיאור
BUK9M16-100L/SOT1210/MLFPAK
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 13
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
תעלת N 100 V 45A (Tc) W‏90.9‏ (Tc‏) הרכבה משטחית LFPAK33
קטגוריה
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
55.5 nC @ 10 V
יצרן
Vgs (מקס')
±20V
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
3465 pF @ 25 V
פיזור הספק (מקס')
W‏90.9‏ (Tc‏)
סוג FET
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 175°C (TJ)
מתח מרזב-למקור (Vdss)
100 V
הרשאה
AEC-Q101
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ')
4.5V, 10V