BUK9M67-60ELX
מק"ט מוצר של DigiKey
1727-BUK9M67-60ELXTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
1727-BUK9M67-60ELXCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
1727-BUK9M67-60ELXDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BUK9M67-60ELX
תיאור
SINGLE N-CHANNEL 60 V, 44 MOHM L
תיאור מפורט
תעלת N 60 V 20A (Tc) 45W (Tc) הרכבה משטחית LFPAK33
קטגוריה
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
19 nC @ 10 V
יצרן
Vgs (מקס')
±10V
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
915 pF @ 25 V
סטטוס החלק
פעיל
פיזור הספק (מקס')
45W (Tc)
סוג FET
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 175°C (TJ)
מתח מרזב-למקור (Vdss)
60 V
הרשאה
AEC-Q101
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ')
4.5V, 10V