BUK9Y7R0-60ELX אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
Nexperia USA Inc.
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
תעלת N 60 V 125A (Tc) W‏238.4‏ (Tc‏) הרכבה משטחית LFPAK56, Power-SO8
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
Application Specific MOSFETs (ASFETs)
BUK9Y7R0-60ELX
מק"ט מוצר של DigiKey
1727-BUK9Y7R0-60ELXTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
1727-BUK9Y7R0-60ELXCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
1727-BUK9Y7R0-60ELXDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BUK9Y7R0-60ELX
תיאור
SINGLE N-CHANNEL 60 V, 4.5 MOHM
תיאור מפורט
קטגוריה
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
152 nC @ 10 V
יצרן
Vgs (מקס')
±10V
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
8327 pF @ 25 V
פיזור הספק (מקס')
W‏238.4‏ (Tc‏)
סוג FET
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 175°C (TJ)
מתח מרזב-למקור (Vdss)
60 V
הרשאה
AEC-Q101
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ')
4.5V, 10V