BZV55-B15,115
מק"ט מוצר של DigiKey
1727-3628-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
1727-3628-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
1727-3628-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BZV55-B15,115
תיאור
DIODE ZENER 15V 500MW LLDS
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 8
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות - זנר (Zener) 15 V 500 mW ±2% הרכבה משטחית ‎LLDS; MiniMelf‎
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
BZV55-B15,115 דגמים
קטגוריה
זרם - דלף הפוך @ Vr
50 nA @ 10.5 V
יצרן
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
900 mV @ 10 mA
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 200°C
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - זנר (נקוב) (Vz)
מארז‏ / תיבה
טולרנס
±2%
מארז ההתקן של הספק
‎LLDS; MiniMelf‎
הספק - מקס'
500 mW
מספר מוצר בסיס
עכבה (מקס') (Zzt)
30 Ohms