BZV55-B15
מק"ט מוצר של DigiKey
4786-BZV55-B15TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
4786-BZV55-B15CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
4786-BZV55-B15DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BZV55-B15
תיאור
DIODE ZENER 15V 400MW SOD80
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות - זנר (Zener) 15 V 400 mW ±2% הרכבה משטחית SOD-80 MiniMELF
קטגוריה
עכבה (מקס') (Zzt)
30 Ohms
יצרן
זרם - דלף הפוך @ Vr
50 nA @ 10 V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
900 mV @ 10 mA
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 175°C (TJ)
טולרנס
±2%
מארז‏ / תיבה
הספק - מקס'
400 mW