BZX384-B12,115 אזל מהמלאי והזמנות-ממתינות אינן זמינות כרגע.
תחליפים זמינים:
ישירים
onsemi
קיים במלאי: 103,022
גיליון נתונים
דומים
Panjit International Inc.
קיים במלאי: 6,585
גיליון נתונים
דומים
onsemi
Taiwan Semiconductor Corporation
Rohm Semiconductor
דיודות - זנר (Zener) 12 V 300 mW ±2% הרכבה משטחית SOD-323
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.