BZX384-B3V9,115 אזל מהמלאי והזמנות-ממתינות אינן זמינות כרגע.
תחליפים זמינים:
ישירים
onsemi
קיים במלאי: 25,538
גיליון נתונים
דומים
onsemi
קיים במלאי: 1,118
גיליון נתונים
דומים
Rohm Semiconductor
Taiwan Semiconductor Corporation
דיודות - זנר (Zener) 3.9 V 300 mW ±2% הרכבה משטחית SOD-323
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.