BZX384-C20,115 אזל מהמלאי והזמנות-ממתינות אינן זמינות כרגע.
תחליפים זמינים:
דומים
Panjit International Inc.
קיים במלאי: 4,289
גיליון נתונים
דומים
Comchip Technology
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
Comchip Technology
onsemi
קיים במלאי: 5
Rohm Semiconductor
Taiwan Semiconductor Corporation
דיודות - זנר (Zener) 20 V 300 mW ±5% הרכבה משטחית SOD-323
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.