BZX384-C33,115 אזל מהמלאי והזמנות-ממתינות אינן זמינות כרגע.
תחליפים זמינים:
דומים
Comchip Technology
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דומים
Comchip Technology
קיים במלאי: 0
onsemi
קיים במלאי: 36
גיליון נתונים
onsemi
קיים במלאי: 50
Rohm Semiconductor
Taiwan Semiconductor Corporation
דיודות - זנר (Zener) 33 V 300 mW ±5% הרכבה משטחית SOD-323
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.