BZX585-B22,115 אזל מהמלאי והזמנות-ממתינות אינן זמינות כרגע.
תחליפים זמינים:
דומים
Diodes Incorporated
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דומים
Taiwan Semiconductor Corporation
קיים במלאי: 7,900
גיליון נתונים
Panjit International Inc.
Comchip Technology
Diodes Incorporated
Rohm Semiconductor
onsemi
onsemi
דיודות - זנר (Zener) 22 V 300 mW ±2% הרכבה משטחית SOD-523
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
BZX585-B22,115
מק"ט מוצר של DigiKey
1727-BZX585-B22,115TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
1727-BZX585-B22,115CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
1727-BZX585-B22,115DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BZX585-B22,115
תיאור
DIODE ZENER 22V 300MW SOD523
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
1.1 V @ 100 mA
יצרן
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 150°C
טולרנס
±2%
מארז‏ / תיבה
הספק - מקס'
300 mW
עכבה (מקס') (Zzt)
55 Ohms
מספר מוצר בסיס
זרם - דלף הפוך @ Vr
50 nA @ 15.4 V