BZX585-B39-QX
מק"ט מוצר של DigiKey
1727-BZX585-B39-QXTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
1727-BZX585-B39-QXDKR-ND
1727-BZX585-B39-QXCT-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BZX585-B39-QX
תיאור
DIODE ZENER 39V 300MW SOD523
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות - זנר (Zener) 39 V 300 mW ±2% הרכבה משטחית SOD-523
קטגוריה
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
1.1 V @ 100 mA
יצרן
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 150°C (TJ)
סטטוס החלק
ההפצה הופסקה אצל DigiKey
דירוג
לרכב
מתח - זנר (נקוב) (Vz)
הרשאה
AEC-Q101
טולרנס
±2%
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
הספק - מקס'
300 mW
מארז‏ / תיבה
עכבה (מקס') (Zzt)
130 Ohms
מארז ההתקן של הספק
SOD-523
זרם - דלף הפוך @ Vr
50 nA @ 27.3 V