BZX585-C10,135 אזל מהמלאי והזמנות-ממתינות אינן זמינות כרגע.
תחליפים זמינים:
ישירים
onsemi
קיים במלאי: 76,178
גיליון נתונים
דומים
Taiwan Semiconductor Corporation
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דומים
Diodes Incorporated
Diodes Incorporated
קיים במלאי: 13
Rohm Semiconductor
onsemi
דיודות - זנר (Zener) 10 V 300 mW ±5% הרכבה משטחית SOD-523
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
BZX585-C10,135
מק"ט מוצר של DigiKey
BZX585-C10,135-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BZX585-C10,135
תיאור
DIODE ZENER 10V 300MW SOD523
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
1.1 V @ 100 mA
יצרן
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 150°C
טולרנס
±5%
מארז‏ / תיבה
הספק - מקס'
300 mW
עכבה (מקס') (Zzt)
10 Ohms
מספר מוצר בסיס
זרם - דלף הפוך @ Vr
200 nA @ 7 V