BZX585-C15,135 אזל מהמלאי והזמנות-ממתינות אינן זמינות כרגע.
תחליפים זמינים:
ישירים
onsemi
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דומים
Taiwan Semiconductor Corporation
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דומים
Diodes Incorporated
Comchip Technology
Diodes Incorporated
onsemi
Diotec Semiconductor
דיודות - זנר (Zener) 15 V 300 mW ±5% הרכבה משטחית SOD-523
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
BZX585-C15,135
מק"ט מוצר של DigiKey
1727-BZX585-C15,135TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
1727-BZX585-C15,135CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
1727-BZX585-C15,135DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BZX585-C15,135
תיאור
DIODE ZENER 15V 300MW SOD523
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
1.1 V @ 100 mA
יצרן
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 150°C
טולרנס
±5%
מארז‏ / תיבה
הספק - מקס'
300 mW
עכבה (מקס') (Zzt)
15 Ohms
מספר מוצר בסיס
זרם - דלף הפוך @ Vr
50 nA @ 10.5 V