BZX585-C22,115
מק"ט מוצר של DigiKey
1727-2974-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
1727-2974-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
1727-2974-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BZX585-C22,115
תיאור
DIODE ZENER 22V 300MW SOD523
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות - זנר (Zener) 22 V 300 mW ±5% הרכבה משטחית SOD-523
קטגוריה
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
1.1 V @ 100 mA
יצרן
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 150°C
טולרנס
±5%
מארז‏ / תיבה
הספק - מקס'
300 mW
עכבה (מקס') (Zzt)
55 Ohms
מספר מוצר בסיס
זרם - דלף הפוך @ Vr
50 nA @ 15.4 V