BZX79-C11,143
מק"ט מוצר של DigiKey
1727-4672-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
1727-4672-3-ND - סרט + תיבה ‏(TB)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BZX79-C11,143
תיאור
DIODE ZENER 11V 400MW ALF2
תיאור מפורט
דיודות - זנר (Zener) 11 V 400 mW ±5% חור מעבר ALF2
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
BZX79-C11,143 דגמים
קטגוריה
זרם - דלף הפוך @ Vr
100 nA @ 8 V
יצרן
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
900 mV @ 10 mA
אריזה
סרט חתוך (CT)‏
סרט + תיבה ‏(TB)‏
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 200°C
טולרנס
±5%
הספק - מקס'
400 mW
מספר מוצר בסיס
עכבה (מקס') (Zzt)
20 Ohms