BZX79C11
מק"ט מוצר של DigiKey
BZX79C11-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BZX79C11
תיאור
DIODE ZENER 11V 500MW DO35
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות - זנר (Zener) 11 V 500 mW ±5% חור מעבר ‎DO-35‎
קטגוריה
זרם - דלף הפוך @ Vr
100 nA @ 8 V
יצרן
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
1.5 V @ 100 mA
אריזה
בתפזורת
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 200°C
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
חור מעבר
מתח - זנר (נקוב) (Vz)
מארז‏ / תיבה
טולרנס
±5%
מארז ההתקן של הספק
‎DO-35‎
הספק - מקס'
500 mW
מספר מוצר בסיס
עכבה (מקס') (Zzt)
20 Ohms