BZX84-A5V1,215 אזל מהמלאי והזמנות-ממתינות אינן זמינות כרגע.
תחליפים זמינים:
דומים
onsemi
קיים במלאי: 4,386
גיליון נתונים
דומים
Diodes Incorporated
קיים במלאי: 151,051
גיליון נתונים
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
onsemi
Comchip Technology
Diodes Incorporated
דיודות - זנר (Zener) 5.1 V 250 mW ±1% הרכבה משטחית TO-236AB