BZX84C5V1LT3G
מק"ט מוצר של DigiKey
BZX84C5V1LT3GOSTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
BZX84C5V1LT3GOSCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
BZX84C5V1LT3GOSDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BZX84C5V1LT3G
תיאור
DIODE ZENER 5.1V 250MW SOT23-3
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 50
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות - זנר (Zener) 5.1 V 250 mW ‎±6% הרכבה משטחית ‎SOT-23-3 (TO-236)‎
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
BZX84C5V1LT3G דגמים
קטגוריה
עכבה (מקס') (Zzt)
60 Ohms
יצרן
זרם - דלף הפוך @ Vr
2 µA @ 2 V
סדרה
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
900 mV @ 10 mA
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 150°C (TJ)
סטטוס החלק
פעיל
טולרנס
‎±6%
מארז ההתקן של הספק
‎SOT-23-3 (TO-236)‎
הספק - מקס'
250 mW