BZX84-B33,215 אזל מהמלאי והזמנות-ממתינות אינן זמינות כרגע.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
Nexperia USA Inc.
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דומים
Diodes Incorporated
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דומים
onsemi
onsemi
אקוויוולנטים-פרמטרית
Diodes Incorporated
דיודות - זנר (Zener) 33 V 250 mW ±2% הרכבה משטחית TO-236AB