BZX84-B4V3,215
מק"ט מוצר של DigiKey
1727-1669-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
1727-1669-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
1727-1669-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BZX84-B4V3,215
תיאור
DIODE ZENER 4.3V 250MW TO236AB
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות - זנר (Zener) 4.3 V 250 mW ±2% הרכבה משטחית TO-236AB
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
BZX84-B4V3,215 דגמים
קטגוריה
עכבה (מקס') (Zzt)
90 Ohms
יצרן
זרם - דלף הפוך @ Vr
3 µA @ 1 V
סדרה
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
900 mV @ 10 mA
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 150°C
טולרנס
±2%
מארז ההתקן של הספק
TO-236AB
הספק - מקס'
250 mW