BZX84-B9V1,215 אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
ישירים
onsemi
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
ישירים
onsemi
קיים במלאי: 2,136
גיליון נתונים
דומים
Diotec Semiconductor
דומים
Diodes Incorporated
דיודות - זנר (Zener) 9.1 V 250 mW ±2% הרכבה משטחית TO-236AB