BZX84B9V1LT1 פריט שהתיישן ואינו מיוצר עוד.
תחליפים זמינים:
ישירים
onsemi
קיים במלאי: 2,136
גיליון נתונים
ישירים
onsemi
קיים במלאי: 41,921
גיליון נתונים
Nexperia USA Inc.
דומים
Nexperia USA Inc.
דומים
Diodes Incorporated
דיודות - זנר (Zener) 9.1 V 225 mW ±2% הרכבה משטחית ‎SOT-23-3 (TO-236)‎
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
SOT-23-3,TO-236-3,Micro3,SSD3,SST3
BZX84B9V1LT1
מק"ט מוצר של DigiKey
BZX84B9V1LT1OS-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BZX84B9V1LT1
תיאור
DIODE ZENER 9.1V 225MW SOT23-3
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
BZX84B9V1LT1 דגמים
קטגוריה
עכבה (מקס') (Zzt)
15 Ohms
יצרן
זרם - דלף הפוך @ Vr
500 nA @ 6 V
סדרה
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
900 mV @ 10 mA
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 150°C (TJ)
סטטוס החלק
מוצר שהתיישן
טולרנס
±2%
מארז ההתקן של הספק
‎SOT-23-3 (TO-236)‎
הספק - מקס'
225 mW