BZX84-C11,215 אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
ישירים
onsemi
קיים במלאי: 22
גיליון נתונים
ישירים
Comchip Technology
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דומים
onsemi
קיים במלאי: 0
דומים
Taiwan Semiconductor Corporation
Diodes Incorporated
Diodes Incorporated
Diotec Semiconductor
Panjit International Inc.
דיודות - זנר (Zener) 11 V 250 mW ±5% הרכבה משטחית TO-236AB