BZX84C11LT1 פריט שהתיישן ואינו מיוצר עוד.
תחליפים זמינים:
ישירים
onsemi
קיים במלאי: 22
גיליון נתונים
דומים
Nexperia USA Inc.
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דומים
Nexperia USA Inc.
קיים במלאי: 0
Diodes Incorporated
דיודות - זנר (Zener) 11 V 225 mW ±5% הרכבה משטחית ‎SOT-23-3 (TO-236)‎
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
BZX84C11LT1
מק"ט מוצר של DigiKey
BZX84C11LT1OSTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BZX84C11LT1
תיאור
DIODE ZENER 11V 225MW SOT23-3
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
BZX84C11LT1 דגמים
קטגוריה
עכבה (מקס') (Zzt)
20 Ohms
יצרן
זרם - דלף הפוך @ Vr
100 nA @ 8 V
סדרה
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
900 mV @ 10 mA
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 150°C (TJ)
סטטוס החלק
מוצר שהתיישן
טולרנס
±5%
מארז ההתקן של הספק
‎SOT-23-3 (TO-236)‎
הספק - מקס'
225 mW