BZX84-C36,235 אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
ישירים
onsemi
קיים במלאי: 16,832
גיליון נתונים
דומים
Taiwan Semiconductor Corporation
קיים במלאי: 6,000
גיליון נתונים
דומים
Diodes Incorporated
Diotec Semiconductor
onsemi
דיודות - זנר (Zener) 36 V 250 mW ±5% הרכבה משטחית TO-236AB