BZX84-C39,235
מק"ט מוצר של DigiKey
1727-8510-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
1727-8510-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
1727-8510-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BZX84-C39,235
תיאור
DIODE ZENER 39V 250MW TO236AB
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות - זנר (Zener) 39 V 250 mW ±5% הרכבה משטחית TO-236AB
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
BZX84-C39,235 דגמים
קטגוריה
עכבה (מקס') (Zzt)
130 Ohms
יצרן
זרם - דלף הפוך @ Vr
50 nA @ 27.3 V
סדרה
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
900 mV @ 10 mA
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 150°C
סטטוס החלק
ההפצה הופסקה אצל DigiKey
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - זנר (נקוב) (Vz)
מארז‏ / תיבה
טולרנס
±5%
מארז ההתקן של הספק
TO-236AB
הספק - מקס'
250 mW