BZX84-C3V6,215 אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
ישירים
onsemi
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
ישירים
onsemi
קיים במלאי: 28,271
גיליון נתונים
דומים
דומים
Diotec Semiconductor
Taiwan Semiconductor Corporation
Diodes Incorporated
Diodes Incorporated
Panjit International Inc.
Comchip Technology
דיודות - זנר (Zener) 3.6 V 250 mW ±5% הרכבה משטחית TO-236AB