BZX84C3V6 פריט שהתיישן ואינו מיוצר עוד.
תחליפים זמינים:
דומים
onsemi
קיים במלאי: 28,271
גיליון נתונים
דומים
onsemi
קיים במלאי: 12,725
גיליון נתונים
שדרוג
Diodes Incorporated
Nexperia USA Inc.
קיים במלאי: 870
Nexperia USA Inc.
Central Semiconductor Corp
Panjit International Inc.
Central Semiconductor Corp
Diodes Incorporated
דיודות - זנר (Zener) 3.6 V 350 mW ‎±6% הרכבה משטחית SOT-23-3
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
BZX84C3V6
מק"ט מוצר של DigiKey
BZX84C3V6FSTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BZX84C3V6
תיאור
DIODE ZENER 3.6V 350MW SOT23
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
BZX84C3V6 דגמים
קטגוריה
זרם - דלף הפוך @ Vr
5 µA @ 1 V
יצרן
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
900 mV @ 10 mA
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C
סטטוס החלק
מוצר שהתיישן
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - זנר (נקוב) (Vz)
מארז‏ / תיבה
טולרנס
‎±6%
מארז ההתקן של הספק
SOT-23-3
הספק - מקס'
350 mW
מספר מוצר בסיס
עכבה (מקס') (Zzt)
90 Ohms