BZX84-C56,215 אזל מהמלאי והזמנות-ממתינות אינן זמינות כרגע.
תחליפים זמינים:
ישירים
onsemi
קיים במלאי: 1,863
גיליון נתונים
דומים
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דומים
onsemi
דיודות - זנר (Zener) 56 V 250 mW ±5% הרכבה משטחית TO-236AB