BZX84J-B18,115 אזל מהמלאי והזמנות-ממתינות אינן זמינות כרגע.
תחליפים זמינים:
דומים
Taiwan Semiconductor Corporation
קיים במלאי: 9,690
גיליון נתונים
דומים
Diodes Incorporated
קיים במלאי: 828
גיליון נתונים
Diodes Incorporated
קיים במלאי: 0
onsemi
onsemi
קיים במלאי: 488
Rohm Semiconductor
Rohm Semiconductor
קיים במלאי: 26
דיודות - זנר (Zener) 18 V 550 mW ±2% הרכבה משטחית SOD-323F