GAN190-650FBEZ | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | 650 V, 190 MOHM GALLIUM NITRIDE |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 4 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | תעלת N 650 V 11.5A (Tc) 125W (Tc) הרכבה-משטחית, צד ניתן-להרטבה DFN5060-5 |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
קטגוריה | Vgs(th) (מקס') @ Id V2.5 ב-mA12.2 |
יצרן | מטען שער (Qg) (מקס') ב- Vgs 2.8 nC @ 6 V |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | Vgs (מקס') +7V, -1.4V |
סטטוס החלק פעיל | קיבוליות כניסה (Ciss) (מקס') ב- Vds 96 pF @ 400 V |
סוג FET | פיזור הספק (מקס') 125W (Tc) |
טכנולוגיה | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 150°C (TJ) |
מתח מרזב-למקור (Vdss) 650 V | סוג ההרכבה הרכבה-משטחית, צד ניתן-להרטבה |
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C | מארז ההתקן של הספק DFN5060-5 |
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ') 6V | מארז / תיבה |