NX3008NBKVL
מק"ט מוצר של DigiKey
1727-NX3008NBKVLTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
1727-NX3008NBKVLCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
1727-NX3008NBKVLDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
NX3008NBKVL
תיאור
MOSFET N-CH 30V 400MA TO236AB
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 30
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
תעלת N 30 V 400mA (Ta) 350mW (Ta), 1.14W (Tc) הרכבה משטחית TO-236AB
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
NX3008NBKVL דגמים
קטגוריה
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
0.68 nC @ 4.5 V
יצרן
Vgs (מקס')
±8V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
50 pF @ 15 V
סטטוס החלק
פעיל
פיזור הספק (מקס')
350mW (Ta), 1.14W (Tc)
סוג FET
טמפרטורת פעולה
150°C (TJ)
טכנולוגיה
דירוג
לרכב
מתח מרזב-למקור (Vdss)
30 V
הרשאה
AEC-Q101
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ')
1.8V, 4.5V