NX3008NBK,215 אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
דומים
onsemi
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דומים
onsemi
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
Panjit International Inc.
תעלת N 30 V 400mA (Tc) 350mW (Ta), 1.14W (Tc) הרכבה משטחית TO-236AB