PESD12VL1BA,115 | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | TVS DIODE 12VWM 37VC SOD323 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 37V מלחץ5A (8/20µs) Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית SOD-323 |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | PESD12VL1BA,115 דגמים |
קטגוריה | הספק - מתקף שיא 200W |
יצרן | הגנת קווי כוח לא |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | יישומים שימוש כללי |
סטטוס החלק ההפצה הופסקה אצל DigiKey | קיבוליות @ תדר 19pF ב-1MHz |
סוג זנר (Zener) | טמפרטורת פעולה -65°C ~ 150°C (TA) |
ערוצים דו-כיווניים 1 | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי) 12V (מקס') | מארז / תיבה SC-76, SOD-323 |
מתח - פריצה (מינ') 14.2V | מארז ההתקן של הספק |
מתח - הידוק (מקס') ב- Ipp 37V | מספר מוצר בסיס |
זרם - דופק שיא (10/1000 µs) 5A (8/20µs) |