PESD1IVN24A-QX אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
דומים
Panjit International Inc.
קיים במלאי: 5,195
גיליון נתונים
דומים
Taiwan Semiconductor Corporation
קיים במלאי: 2,276
גיליון נתונים
42V מלחץ 3.5A (8/20µs) Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית SOD-323
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
PESD15VL1BA,115
PESD1IVN24A-QX
מק"ט מוצר של DigiKey
1727-PESD1IVN24A-QXTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
1727-PESD1IVN24A-QXCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
1727-PESD1IVN24A-QXDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PESD1IVN24A-QX
תיאור
TVS DIODE 24VWM 42VC SOT323
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 30
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
יצרן
יישומים
CAN
קיבוליות @ תדר
14pF ב-1MHz
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TA)
לרכב
ערוצים דו-כיווניים
1
הרשאה
AEC-Q101
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
24V (מקס')
מתח - פריצה (מינ')
25.5V
מארז‏ / תיבה
SC-76, SOD-323
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
42V
מארז ההתקן של הספק
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
3.5A (8/20µs)