PESD24VF1BBL-QYL
מק"ט מוצר של DigiKey
1727-PESD24VF1BBL-QYLTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
1727-PESD24VF1BBL-QYLCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
1727-PESD24VF1BBL-QYLDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PESD24VF1BBL-QYL
תיאור
TVS DIODE 24VWM 20VC DFN10062
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
20V (טיפוסי) מלחץ Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית DFN1006-2
קטגוריה
הגנת קווי כוח
לא
יצרן
קיבוליות @ תדר
0.28pF ב-1MHz
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TA)
סטטוס החלק
פעיל
דירוג
לרכב
סוג
זנר (Zener)
הרשאה
AEC-Q101
ערוצים דו-כיווניים
1
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
24V (מקס')
מארז‏ / תיבה
SOD-882
מתח - פריצה (מינ')
25V
מארז ההתקן של הספק
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
20V (טיפוסי)