PESD3V3L1UL,315 | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | TVS DIODE 3.3VWM 11VC DFN1006-2 |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 26 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 11V מלחץ4.5A (8/20µs) Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית DFN1006-2 |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
קטגוריה | הספק - מתקף שיא 45W |
יצרן | הגנת קווי כוח לא |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | קיבוליות @ תדר 34pF ב-1MHz |
סטטוס החלק פעיל | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 150°C (TA) |
סוג זנר (Zener) | דירוג לרכב |
ערוצים חד-כיווניים 1 | הרשאה AEC-Q101 |
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי) 3.3V (מקס') | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
מתח - פריצה (מינ') 5.3V | מארז / תיבה SOD-882 |
מתח - הידוק (מקס') ב- Ipp 11V | מארז ההתקן של הספק |
זרם - דופק שיא (10/1000 µs) 4.5A (8/20µs) | מספר מוצר בסיס |